6 dôvodov, prečo si vybrať tianDe

1.Sú to kozmeceutiká

Kozmeceutiká sú nové revolučné biotechnologické emulzie, ktoré obsahujú vyššie percento účinných látok. V bežných produktoch nájdete okolo 2%, tu je to až 15 – 25%. Vďaka peptidom a kombinácii kyseliny hyalurónovej s extraktmi z rastlín, pôsobia kozmeceutiká “zvnútra“. Majú protizápalové účinky, prekrvujú pokožku, regenerujú bunky, bránia tvorbe vrások a poskytujú pleti všestrannú výživu. Vrásky vypĺňajú zvnútra tým, že podporujú tvorbu kolagénu a elastínu.

2. Ekologická nezávadnosť výroby

Pri výrobe sú používané len kvalitné suroviny, rastliny pestované v ekologicky čistých oblastiach
Tibetu a Číny. Toto potvrdzujú aj viaceré medzinárodné certifikáty. Výrobky obsahujú niektoré prírodné ingrediencie, o ktorých som ani netušila, že existujú, ako napr. ovčia placenta, hadí tuk, žraločia chrupavka alebo tibetské byliny.

3.Východná múdrosť

Produkty sú založené na starovekých receptoch tibetskej, čínskej a altajskej medicíny, osvedčené ich používaním po celé stáročia. Slovo Tiande sa skladá z dvoch slov: Tian a De. Čínsky znak Tian znamená raj alebo nebo. Znak De znamená morálka, cnosť. Celé slovo TianDe znamená nebeská dokonalosť.

4.Cena

Myslím si, že tu nie je veľmi čo dodať. Stačí sa pozrieť za aké ceny sa TianDe predáva a porovnať ich s cenami iných značiek podobnej kvality. Kamarátky mi často nechcú veriť, že kozmetika, ktorá už na pohľad vyzerá luxusne, je predávaná za také ceny. Takto je však prístupná širokému spektru žien.

5.VIP karta 35% zľava

Áno, je to tak. Registrácia v TianDe je bezplatná a každý registrovaný zákazník získava okamžitú zľavu 35% na všetky výrobky.

6.Vlastné úspešné podnikanie

Každý nadšený človek, ktorý chce výrobky TianDe predávať, má šancu vytvoriť si stabilný a rastúci príjem. Okrem výhodnej zľavy pri nákupe výrobkov dostávate finančné odmeny od spoločnosti. TianDe je výborná komunita ľudí, kde si všetci pomáhame a podporujeme sa. Na Slovensku je TianDe ešte len na začiatku, ale tempo, akým pribúdajú noví zákazníci a predajcovia je mimoriadne.