Ahojte volám sa Katarína Kubíková mám 40 rokov. Ako každá žena sa zaújmam o módu a krásu a starám sa o seba, aby som si zachovala mladistvý vzhľad.

Mám za sebou 17 rokov zamestnania, moje posledné pracovné miesto bolo mimo slovenska, kde som pracovala vo vrcholovom managemente. Taktiež som si spravila školu v zahraničí, aby som sa mohla dlhodobo udržať na vyššej pracovnej pozícií.

Vždy som chcela podnikať. A tak ani neviem ako sme spolu s manželom kúpili penzión v Rajeckých Tepliciach, zo zahraničia sme sa po 17 rokoch vrátili na slovensko, plný elánu a začali pracovať na svojich snoch.  Teraz sa sama rozhodujem koľko času chcem venovať práci a koľko času koníčkom či rodine, predovšetkým si sama určím kedy budem pracovať. Už v rakúsku som skúšala výrobky tianDe, a bola som nadšená, takže voľba do penzióna bola jasná budeme ponúkať  balíčky s touto výnimočnou kozmetikou. A tak sa to všetko začalo, pomaličky sa rozrastala sieť a zákazníčiek pribúdalo. Chcela som ale viac, chcela som pomôcť ženám, aby sa oslobodili od práce a stali sa nezávislými a slobodnými, tak ako ja. 

Dnes sa predovšetkým venujem tianDe a je to cesta, ktorá mi naplnila sny. Tie sny môžem pomôcť naplniť aj Vám.

Prečo práve tianDe?

Používala som dlhé roky drahú kozmetigu Douglas, ktorá bola účinná ale stála mesačne nemalé peniaze. Potom som natrafila na kozmetiku TianDe a zaznamenala kladné ohlasy žien a dievčat. Vyskúšala som ju a bola som očarená účinkami a taktiež tretinovou cenou oproti iným kvalitným značkám. Od toho dňa som vyskúšala viac ako 200 produktov  a pravidelne ju používam už viac ako 3 roky. Pomer ceny a kvality je perfektný, preto ju odporúčam všetkým ženám, ktoré hľadajú kvalitu za rozumnú cenu.

Výnimočné zloženie výrobkov – podle starých prírodných receptúr z Tibetu, Altaje, Číny , avšak kosmetika je zpracovávána pomocí  nejnovějších technologií /nanokosmetika/
Účinnosťou – to znamená množstvom  účinných látok v prípravkoch / bežne v produktoch nájdete niečo okolo 2% účinné látky, tu sa pohybujeme okolo 20% !
Široká ponuka – prakticky rieši každý stav pleti, problémy s kožou, problémy s vlasmi, .... na každý má účinné prípravky a tieto problémy veľmi rýchlo a účinne odstraňuje
Tisíce spokojných zákazníkov
Svojou cenou – produkty sú cenovo dostupné všetkým –  špeciálne kozmetické prípravky, ktoré sú cenovo neporovnateľné s rovnako kvalitnými výrobkami iných značiek…

 

KDE NÁS NÁJDETE?